Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 122 Харківської міської ради"

Освітній процес

Навчальний рік починається 1 вересня та закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня  у дитячому закладі проводиться оздоровлювання дітей (оздоровчий період).

Заклад  дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до  річного плану, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення.

Освітньо-виховний процес у закладі  дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей дошкільного віку "Дитина".

Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем.

ЗАВДАННЯ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

Підвищення якості освітньої діяльності закладу.

Збереження, зміцнення психічного та фізичного здоров‘я дітей
дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану.

Формування соціально-громадянської компетентності дітей шляхом
зміцнення національної ідентичності, утвердження позицій громадянина своєї країни, виховання ціннісного ставлення до своєї родини як частини історії, традицій, культури свого народу.

Формування культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв`язного мовлення, акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників.