Знання це скарб, а вміння вчитись ключ до нього

8 жовт. 2021
В КЗ "ДНЗ №122" всі заняття проходять за освітньою програмою для дітей «Дитина»

Заняття залишаються важливою складовою організованого навчання дошкільників.

Організація освітнього процесу в закладі дошкільної освіти відбуватиметься за оновленою Програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», метою якої є становлення особистості дитини через розвиток її психічних процесів.

Загальна структура програми передбачає інтегроване забезпечення діяльності педагогічного персоналу через практичне представлення програмового змісту роботи в таких аспектах: принципи роботи, співпраця з родиною, зростання особистості, завдання та зміст навчально-виховної роботи, показники успішного розвитку дитини, умови успішної педагогічної роботи, вимоги до розвивального предметного середовища, завдання і зміст роботи музичного керівника, додаткова рекомендована література.