5 трав. 2023

Всесвітній день гігієни рук

5 травня - Всесвітній день гігієни рук . П'ятий день п'ятого місяця символізує 5 пальців на кожній руці людини. Регулярне миття рук - це не тільки гарна звичка, а і можливість запобігти чисельним захворюванням. Хочете мати здорових дітей - вчіть їх культурі миття рук, адже саме гігієна рук дозволяє знизити рівень поширення інфекційних захворювань, у тому числі COVID-19. Дбайте про гігієну рук і бувайте здорові!
4 трав. 2023

Міжнародний день пожежників

4 травня відзначається міжнародне свято представників вкрай важливої і небезпечної професії - пожежників. Міжнародний день пожежників встановлено з метою вшанувати подвиг людей, які рятують тисячі життів. Вітаємо з професійним святом! Професія пожежника - одна з найбільш небезпечних і складних, тому хочеться побажати міцності духу, міцного здоров'я, сталевих нервів і залізної віри в удачу!
26 квіт. 2023

День пам’яті Чорнобильської трагедії

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії. Цього року минає 37 років з моменту найбільшої в історії аварії в ядерній енергетиці. Катастрофа забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології. Відтоді в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також вшановують ліквідаторів наслідків аварії.
22 квіт. 2023

Всесвітній день Матері-Землі

22 квітня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день Матері-Землі. Земля – наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності.
21 квіт. 2023

Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності

Святкування Всесвітнього дня творчості та інновацій відбувається в третій декаді квітня. Вперше цей День відзначений у 2002 році. Святкові заходи включають проведення акцій щодо підвищення рівня інформованості про творчість та інноваційну діяльність.
18 квіт. 2023

День пам’яток історії та культури

18 квітня віздзначають Міжнародний день пам’яток та визначних місць та День пам’яток історії та культури в Україні. Завдання цього свята — ще раз нагадати світовому суспільству про різноманіття культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства, її вразливість та необхідність збереження для майбутніх поколінь.
17 квіт. 2023

День пожежної охорони

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони України. Це свято справжніх героїв, які щодня, ризикуючи власним життям, рятують тих, хто опинився в біді. Сміливі та безстрашні, мужні й відважні вогнеборці знають, як здолати стихію і зберегти життя людей.
15 квіт. 2023

Вітаємо з Великоднем

Вітаємо всіх із світлим і радісним святом – Великоднем. Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир. Нехай господня ласка вас зігріває і навчає щастя. Христос Воскрес!
13 квіт. 2023

Чистий Четверг

Великий четвер або Чистий четвер є одним із днів Страсної седмиці - тижня, присвяченого найважливішим подіям із земного життя Ісуса.
12 квіт. 2023

Всесвітній день авіації та космонавтики

2 квітня все людство відмічає Всесвітній День авіації та космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.