10 квіт. 2023

СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ

Наближається свято Пасхи - Великдень! Пропонуємо зробити виставку фотографій на сайті закладу «Як ми святкуємо Великдень!» Тому, просимо вас надсилалати нам фотографії з пасочками, яєчками, поробками, малюнками… Фото надсилайте до понеділка 17.04. Хто закордоном та вже відсвяткували, якщо у вас є фото, якими ви з нами можете поділитися, будемо чекати. Всім дякуємо, гарного дня!
9 квіт. 2023

Вербна неділя

Вітаємо вас з Вербною неділею! Нехай з гілочкою верби ваш будинок наповниться світлим щастям, новими надіями, теплою атмосферою любові та взаєморозуміння! Нехай мир і злагода завжди панують у вашому домі!
7 квіт. 2023

Всесвітній день здоров’я

7 квітня Всесвітній день охорони здоров’я Малята поділилися своїми секретами зміцнення здоров’я .
5 квіт. 2023

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
4 квіт. 2023

Всесвітній день моркви

4 квітня – дуже смачне та корисне свято для всіх поціновувачів свіжих овочів, яке називається Всесвітнім днем моркви. Почав відзначатися з 2003 року. Мета святкування - підкреслити її користь для здоров’я. Святкові заходи включають популяризацію вживання моркви і рецептів на її основі.
3 квіт. 2023

ДІТИ КРАЇНИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Творчий проект «Міжнародний багатожанровий мистецький конкурс. Проєкт триває з 01.04.2023 по 01.06.2023
3 квіт. 2023

Процес освіти у дитячому садочку

Наразі дуже важлим є процес освіти, а зараз у такий важкий час набуває ще більшого значення та відіграє важливу роль для психоемоційного розвантаження і отримання нових знань дітей. У КЗ «ДНЗ № 122» для дітей систематично проводяться відео зустрічі, під час яких вихователі продовжують знайомити дітей з навколишнім світом, елементами логіко-математичного розвитку, розвитку мовлення та грамоти. Діти із задоволенням долучаються до таких зустрічей, відволікаються від буденності, отримують нові знання, розширюють кругозір та виконують цікаві завдання.
2 квіт. 2023

Міжнародний день дитячої книги

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.
1 квіт. 2023

Міжнародний день птахів

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію.
27 бер. 2023

Міжнародний день театру

Вітаємо з Всесвітнім днем театру і від усієї душі бажаємо прекрасних вистав, яскравих емоцій, життя з справжніми почуттями і щасливими подіями, гри з цікавими ролями і приголомшливими ідеями. Нехай похід в театр завжди дарує масу приємних вражень від видовищ, нехай театральне творчість надихає нас і наповнює світлою любов’ю.