Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 122 Харківської міської ради"

20 лют. 2023

Масляна

Масляна (Масниця)є одним з найстаріших свят! Масляний або Сирний тиждень - останній тиждень перед великим постом! Святкування Масниці починається за 56 днів до ВЕЛИКОДНЯ! У цьому році Масляний тиждень розпочинається 20 лютого, а закінчиться 26 лютого! Масляна - це свято проводів Зими та зустріч Весни! Це перш за все багато синтої їжі, тому нема нічого заторного в тому, щоб в цей час поласувати, скуштувати самих різноманітних страв і не відмовляти собі ні в чому! Тому головною стравої на Масляну є млинці.......
19 лют. 2023

Державний герб України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.
19 лют. 2023

Вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року до 15 лютого 2023 року.
17 лют. 2023

Всесвітній день котів

17 лютого у Європі відзначається Всесвітній день котів, започаткований в Італії ще 25 років тому. Діти нашого закладу поділилися світлинами своїх улюбленців в рамках флешмобу «Щоб ми робили без котів?»
16 лют. 2023

День єднання України!!!

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
15 лют. 2023

Стрітення Господнє

Вітаємо з величним святом - Стрітенням Господнім. У це чарівне свято, коли сувора пані Зима зустрічається з молодою дівчиною на ім'я Весна, щоб передати їй свої права, хочеться побажати всім тільки весняного тепла, душевного добра, сонячних днів і міцного здоров'я. Нехай ваше життя осяває яскраве світло любові, щастя і турботи!
14 лют. 2023

День всіх закоханих

Щороку 14 лютого святкують День святого Валентина чи День закоханих. Символом цього свята є серце, як образ кохання.
13 лют. 2023

Всесвітній День радіо

Всесвітній день радіо відзначають щороку 13 лютого, вшановуючи ту надважливу роль, яку відіграє радіо в об’єднанні людей і сприянні спілкуванню та взаєморозумінню. Це свято, встановлене ЮНЕСКО у 2011 році, має привертати увагу до багатьох способів використання радіо з метою охоплення нової аудиторії, об’єднання громад і сприяння миру.
7 лют. 2023

День безпеки в Інтернеті

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
2 лют. 2023

День бабака

День бабака щорічно відзначається 2 лютого. У цей день заведено будити тваринку із зимової сплячки та таким чином прогнозувати прихід весни. Люди спостерігають за маленькою твариною та її поведінкою - вважається, що з дій можна зрозуміти, чи скоро настане весна.