15 лют. 2023

Стрітення Господнє

Вітаємо з величним святом - Стрітенням Господнім. У це чарівне свято, коли сувора пані Зима зустрічається з молодою дівчиною на ім'я Весна, щоб передати їй свої права, хочеться побажати всім тільки весняного тепла, душевного добра, сонячних днів і міцного здоров'я. Нехай ваше життя осяває яскраве світло любові, щастя і турботи!
14 лют. 2023

День всіх закоханих

Щороку 14 лютого святкують День святого Валентина чи День закоханих. Символом цього свята є серце, як образ кохання.
13 лют. 2023

Всесвітній День радіо

Всесвітній день радіо відзначають щороку 13 лютого, вшановуючи ту надважливу роль, яку відіграє радіо в об’єднанні людей і сприянні спілкуванню та взаєморозумінню. Це свято, встановлене ЮНЕСКО у 2011 році, має привертати увагу до багатьох способів використання радіо з метою охоплення нової аудиторії, об’єднання громад і сприяння миру.
7 лют. 2023

День безпеки в Інтернеті

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
2 лют. 2023

День бабака

День бабака щорічно відзначається 2 лютого. У цей день заведено будити тваринку із зимової сплячки та таким чином прогнозувати прихід весни. Люди спостерігають за маленькою твариною та її поведінкою - вважається, що з дій можна зрозуміти, чи скоро настане весна.
29 січ. 2023

День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.
28 січ. 2023

Державний прапор України

28 січня 1992 року ВРУ прийняла постанову «Про затвердження державним прапором України національного прапора», яким вже офіційно затвердила прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого.
27 січ. 2023

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистській Німеччині - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!
22 січ. 2023

Вітаємо з Днем Соборності України!!!

День Соборності України – щорічне свято, яке відзначається 22 січня. День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що українська нація єдина, а її територія неподільна. Свято, яке нагадує українцям про те, що всі ми – єдиний народ, який не зможуть розділити ні кордони, ні межі, ні погляди, ні вподобання.
21 січ. 2023

Міжнародний день обіймів!!!

Міжнародний де́нь обі́ймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. Вітаємо з Днем обіймів і бажаємо в цей день при кожній нагоді і без будь-якого приводу обіймати своїх рідних, дорогих і близьких людей. Бажаємо, щоб кожні обійми були наповнені щирими емоціями і світлими почуттями, щоб кожен такий момент дарував щастя і стимул життя.