19 січ. 2023

Вітаємо з Водохрещам!!!

19 січня відзначають одне із найбільших свят – Хрещення Господнє, або, як його звикли називати, Водохреще. Вітаємо зі світлим, християнським святом, з Водохрещем! Миру, добра та злагоди!
13 січ. 2023

Вітаємо зі святом Василя і Маланки!!!

Вітаємо зі святом Василя і Маланки!!! 13 січня відзначають свято Маланки. Це свято також називають Щедрим вечором або Василевим вечором.
6 січ. 2023

Вітання з Різдвом Христовим!

Шановні колеги, діти та батьки! Вітаємо вас з прийдешнім святом Різдвом Христовим!!!!
31 груд. 2022

З Новим Роком та Різдвом!

Колектив працівників та вихованці КЗ «ДНЗ 122» щиро вітають всіх з прийдешніми святами! Бажають миру та спокою у вашому домі, нехай всі негаразди, залишуться в цьому році, а в новому буде лише затишок, добро та щастя. З Новим Роком та Різдвом!
27 груд. 2022

Zoom зустріч

Напередодні новорічно-різдвяних свят в КЗ «ДНЗ 122» було проведено Zoom зустріч. Діти дуже раді були побачити своїх друзів, розгадали загадки зими, потанцювали, поспілкувались та привітали один одного з прийдешніми святами.
26 груд. 2022

Фото виставка «Різдвяна прикраса»

У садочку завершено фото виставку «Різдвяна прикраса».
19 груд. 2022

Привітання малят до Дня Св. Миколая!!!

Сьогодні до Дня Св. Миколая, у нашому закладі відбулось привітання малят, які наразі знаходяться у місті, діти отримали у подарунок пакуночки з солодощами від міського голови Ігоря Терехова!
19 груд. 2022

Вітаємо з Днем святого Миколая!!!

Вітаємо з Днем святого Миколая. Нехай він охороняє ваш будинок від зла і бід, приносить благополуччя і любов. Нехай Микола-Чудотворець чує ваші молитви і наповнить життя великими і маленькими дивами!
15 груд. 2022

Привітання сімей пільгового контингенту

Напередодні новорічних свят, харківський міський голова Ігор Терехов, привітав сім’ї пільгового контингенту та потішив малят подарунками.
10 груд. 2022

Міжнародний день захисту прав тварин!!!

10 грудня - Міжнародний день захисту прав тварин. Це сумно, коли забувають друзів, Не кожен має друга. Тому пам’ятайте! Ми, відповідальні за тих, кого приручили!