15 груд. 2022

Привітання сімей пільгового контингенту

Напередодні новорічних свят, харківський міський голова Ігор Терехов, привітав сім’ї пільгового контингенту та потішив малят подарунками.
10 груд. 2022

Міжнародний день захисту прав тварин!!!

10 грудня - Міжнародний день захисту прав тварин. Це сумно, коли забувають друзів, Не кожен має друга. Тому пам’ятайте! Ми, відповідальні за тих, кого приручили!
7 груд. 2022

Всесвітній день української хустки

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Вона здавна вважалася оберегом та символом патріотизму, свободи та любові. Тому коли впровадили свято, ставили собі за мету відродження національних традицій та донесення історичних фактів про цей предмет гардеробу. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
6 груд. 2022

з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України! Ви наші захисники, опора держави. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!
5 груд. 2022

У Закладі розпочато цикл відео зустрічей на зимову тематику.

У Закладі розпочато цикл відео зустрічей на зимову тематику. В цей період, діти дізнаються про зимові свята, традиції та розваги; про правила безпечної поведінки; про явища, які відбуваються у живій та неживій природі взимку. Дякуємо всім, хто долучається до освітнього процесу.
2 груд. 2022

Фото виставка "Різдвяна прикраса"

У садочку проходить щорічна виставка «Різдвяна прикраса». Цього року у фото форматі. Це можуть бути фото: підготовки до свят, прикрашання ялинки/вікон та звісно створення прикракрас та поробок. Фото надсилайте до 15.12.2022, а далі всі фотографії будуть розташовані на сайті!
29 лист. 2022

У садочку завершено цикл відео зустрічей за темою «Яка буває Осінь?»

У садочку завершено цикл відео зустрічей за темою «Яка буває Осінь?» Музичним керівником та вихователями закладу, дітям були запропоновані ігри, різноманітні логічні, мовні, та творчі завдання. Діти з батьками активно долучаються до таких зустрічей. Під час таких онлай завдань, діти дізналися, про різні періоди осені, зміни які відбулися у живій та неживій природі. Позитивні емоції отримали всі учасники процесу!
26 лист. 2022

День пам’яті жертв голодоморів. Всеукраїнська акція «Запали свічку».

Цього року 26 листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. У День пам’яті жертв Голодомору українців запаліть свічку у вікні – 26 листопада о 16:00, а також долучитись до Загальнонаціональної хвилини мовчання.
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи. Це – цінності, що визначають фундамент української нації і крізь століття вели покоління наших предків до своєї мети – незалежної держави. Цінності, що плекали мрію, будували шлях для її втілення і нині дають силу і мужність, щоб захищати свою Батьківщину від ворога.
20 лист. 2022

Всесвітній день дитини

20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини — свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу. Діти - найдорожче, що в нас є! Бажаємо кожній дитині щасливого дитинства, безмежного кохання батьків та чудового здоров'я, адже це найголовніше в житті! Нехай ваша щира дитяча промениста усмішка сяє якнайчастіше і радує всіх оточуючих людей!