13 лист. 2022

Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.
10 лист. 2022

Всесвітній день молоді та науки

10 листопада відзначається Всесвітній день молоді та Всесвітній день науки. Міжнародний днем молоді має на меті нагадати про роль молодих людей у розвитку та побудові світу, а також у вирішенні різних повсякденних завдань.
9 лист. 2022

День української писемності та мови!!!

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови.
8 лист. 2022

Радіодиктант національної єдності

9 листопада у День української писемності та мови Суспільне Мовлення запрошує всіх охочих долучитися до Радіодиктанту національної єдності-2022. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу.
1 лист. 2022

Освіта Харківщини ХХІ століття

31 жовтня 2022 року розпочала роботу обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа. Наступність дошкільної та початкової освіти: досвід і перспективи впровадження в умовах дистанційного освітнього процесу».
1 лист. 2022

День народження Європейського Союзу

1 листопада – День народження Європейського Союзу (Дата заснування ЄС) Європейський союз – найбільше сучасне економіко-геополітичне об’єднання.
26 жовт. 2022

День гарбуза

26 жовтня – День гарбуза. Головна мета цього дня – поширювати інформацію про цілющі властивості цього продукту та його цінність для організму. Україну також вже не можливо уявити без гарбузів. Його можна сміливо назвати одним з атрибутів осені. Гарбуз – це джерело вітамінів та мінералів, корисних для нашого організму.
24 жовт. 2022

Спільнотека від ЮНІСЕФ

СПІЛЬНОТЕКА — це каталог діджитал та друкованих матеріалів із тем безпеки, харчування, здоров’я та гігієни, психологічної та соціальної підтримки тощо. Всі матеріали розроблені консультантами Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та експертами в різних галузях і мають на меті допомогти сім’ям, які постраждали від війни, переселенцям, молоді, дітям, освітянам, медикам, соцпрацівникам та іншим.
20 жовт. 2022

Міжнародний день кухаря і кулінара

Щороку 20 жовтня відзначається Міжнародний день кухарів та кулінарів. Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Дорогі кулінари! Вітаємо з професійним святом і висловлюємо своє захоплення, бо ви – чарівники. Бажаємо нових ідей та вдалої реалізації планів. Хай вам вдається на славу будь-яка страва. Дякуємо за чарівну працю!
15 жовт. 2022

Всесвітній день чистих рук

Всесвітній день чистих рук - основна мета - це показати, як просте миття рук водою з милом допомагає ефективно боротися з безліччю інфекційних захворювань. Відзначається щорічно 15 жовтня.