14 жовт. 2022

Ігор Терехов вітає захисників та захисниць України

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем захисника та захисниць України та Покровом Пресвятої Богородиці
14 жовт. 2022

День захисників та захисниць України!!!

14 жовтня - День захисників та захисниць України. Дякуємо, нашим Захисникам, за мужність, героїзм, боротьбу за кожен клаптик рідної землі, за те, що даруєте надію жити, творити та вірити у майбутнє!
10 жовт. 2022

МОН оприлюднено номери психологічної допомоги

10 жовтня у День ментального здоров’я в Україні розпочалася інформаційна кампанія «Скажи чесно, як ти?», що має на меті допомогти громадянам подолати стрес і тривожність.
7 жовт. 2022

Всесвітній день усмішки

7 жовтня - Всесвітній день усмішки. Ми всі дуже любимо, коли до нас посміхаються, бо щира усмішка піднімає настрій та продовжує життя кожній людині. Усмішка — це дивовижна річ, її можна подарувати кожному, вона нічого не коштує, але її вартість безцінна. Разом з усмішкою ми даруємо тепло і доброту наших сердець і дітям, і дорослим.
6 жовт. 2022

Фотовиставка: "Чарівна осінь. Збір урожаю"

У дитячому садочку пройшла фотовиставка: "Чарівна осінь. Збір урожаю". Осінь надзвичайно багата дуже корисними, смачними овочами та фруктами. Фото дітей з осінніми смаколиками, з малюнками, аплікаціями. Дякуємо всім за участь в фотовиставці.
30 вер. 2022

Всеукраїнський день бібліотек

XXI століття – час мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та всесвітньої мережі. Звичайно, зараз активно використовуються електронні версії книг, але завантажена література залишається безликою. Книги можуть оживати й говорити лише тоді, коли береш їх у руки.
30 вер. 2022

Вітаємо з Днем працівників освіти!!!

Дорогі освітяни! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти, святом, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває двері до знань, науки, мудрості!
25 вер. 2022

Осінній кошик. Збір урожаю.

Шановні батьки! Пропонуємо вам разом з дітьми за бажанням долучитись до творчої фото/відео виставки!
23 вер. 2022

З Днем Дошкілля!!!!!

Вітаємо усіх вихованців, батьків та працівників дошкільної освіти з Днем Дошкілля!!!
22 вер. 2022

Благодійна акція «Смілива гривня»

З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію “Смілива гривня”, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. Термін проведення благодійної акції “Смілива гривня” – з 01 серпня до 31 жовтня 2022 року.