23 вер. 2022

З Днем Дошкілля!!!!!

Вітаємо усіх вихованців, батьків та працівників дошкільної освіти з Днем Дошкілля!!!
22 вер. 2022

Благодійна акція «Смілива гривня»

З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію “Смілива гривня”, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. Термін проведення благодійної акції “Смілива гривня” – з 01 серпня до 31 жовтня 2022 року.
21 вер. 2022

Онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі»

Адміністраторам, вихователям та практичним психологам закладів дошкільної освіти пропонують долучитися до фасилітованого онлайн-курсу «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі», який розроблений в межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».
21 вер. 2022

Міжнародний день миру

День миру-особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками. Бажаємо щоб як найшвишде було мирне небо над нашими головами!!! У дитячому садочку дзвонив сміх діток.
17 вер. 2022

День рятівника!!!

Сьогодні, 17 вересня, відзначається свято найвідважніших і рішучих людей в нашій державі – рятувальників!
16 вер. 2022

Перелік навчальних програм і літератури рекомендованих МОН

Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022/2023 навчальному році
16 вер. 2022

II Всеукраїнський Творчий Конкурс “До Дня Українського Козацтва“

II Всеукраїнський Творчий Конкурс “До Дня Українського Козацтва“ Термін проведення до 15.10.2022
14 вер. 2022

Акція «Героям сучасності» до Дня захисників та захисниць України

Департамент освіти до Дня захисників та захисниць України ініціює акцію «Героям сучасності» для юних харків'ян та освітян із миром у серці та творчістю в душі. Поки весь світ відкриває для себе Україну та українців, українці відкриваються по-новому самі для себе. Ми зараз єдині, як ніколи, бо нас всіх об’єднує одне бажання на всіх. Наша єдність сильніша за будь-яку зброю. Кожен із нас ‒ частинка потужної сили. Водночас нам цю силу та натхнення дають захисники та захисниці України.
14 вер. 2022

Інструкції для батьків та педагогів!!!

Шановні батьки та педагоги!!! На нашому сайті розміщені інструкції: як підтримати дитину, як пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини та інше.
13 вер. 2022

Челендж «Є професія у світі – серце віддавати дітям!»

Департамент освіти Харківської міської ради до Дня працівників освіти ініціює проведення челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!» серед учнів та вихованців закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Харкова.