20 лют. 2024

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

«Небесною Сотнею» називаємо всіх загиблих на Майдані, які безпосередньо брали участь в Революції Гідності у грудні 2013 по лютий 2014 років.
19 лют. 2024

День Державного герба України

Державний герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією.
16 лют. 2024

День Єднання

З Днем єднання! Пам’ятайте, що Ми - Сильні, Рішучі та Незалежні, бо ми разом! Перемоги нам, миру та добробуту!
14 лют. 2024

З Днем святого Валентина

Вітаємо усіх з Днем закоханих!
9 лют. 2024

Міжнародний день стоматолога

Вітаємо зі святом, шановні стоматологи! Дякуємо за щасливі та здорові усмішки!
6 лют. 2024

Міжнародний день безпечного інтернету

День безпечного інтернету присвячений популяризації безпечного та відповідального використання інтернету та підвищенню обізнаності про безпеку і конфіденційність в мережі.
4 лют. 2024

Всесвітній день боротьби проти раку

Головною метою проведення Всесвітнього дня боротьби проти раку є: підвищення обізнаності про рак, як про одне із найпоширеніших захворювань сучасної цивілізації; привернення уваги суспільства до важливості запобігання, вчасного виявлення та лікування злоякісних новоутворень.
2 лют. 2024

День Бабака

У закладі для дітей проведено пізнавальну онлайн розвагу до Дня Стрітення. Під час відеозустрічі вихованцям було запропоновано цікаву розповідь про свято, традиції святкування, народні прикмети, а також цікаві ігри та пісні.
2 лют. 2024

Стрітення Господнє

Вітаємо всіх зі святом, щастя вам та вашим родинам!
24 січ. 2024

Міжнародний день освіти

Шостий Міжнародний день освіти відзначатиметься 24 січня 2024 року під гаслом «Навчання заради міцного миру».