22 січ. 2024

День Соборності України

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України.
10 січ. 2024

Профілактика емоційного вигорання педагогів

Працівники закладу стали учасниками тренінгу «Профілактика емоційного вигорання» та отримали відповідні сертифікати
1 січ. 2024

З Новим Роком!

Нехай Новий рік пренесе в дім усе найкраще: любов, радість, здоров'я, достаток, буде насичений приємними подіями, а близькі завжди будуть поруч!
25 груд. 2023

Вітаємо з Різдвом!

Працівники закладу дошкільної освіти від щирого серця вітають усіх з Різдвом!
20 груд. 2023

Привітання дітей з прийдешніми святами.

У закладі освіти привітали вихованців від Ігора Терехова та вручили солодкі подарунки від Харківської міської ради.
19 груд. 2023

Запрошення на отримання подарунків!

Шановні батьки! Запрошуємо вас та наших діточок 20.12.2023 на отримання святкових подарунків!
13 груд. 2023

Прийняли участь у освітній акції "Подаруй частинку тепла захисникам"

Колектив комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №122 Харківської міської ради" та вихованці з батьками долучились до освітньої акції «Подаруй частинку тепла захисникам» Працівники закладу виготовили окопні свічки, діти з батьками малювали листівки, створювали обереги у вигляді тепленьких та затишных шапочок та випікали смаколики. Все це було передано нашим захисникам та захисницям!
10 груд. 2023

Міжнародний день прав людини

10 грудня 2023 року виповнилося 75 років одному з найвагоміших глобальних зобов'язань у світі — Загальній декларації прав людини.
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

Нехай кожен український захисник буде захищений від небезпеки, а всі рідні військових дочекаються своїх захисників цілими та неушкодженими. Бажаємо вам міцного здоров'я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів.
6 груд. 2023

З Днем святого Миколая!

6 грудня за новоюліанським календарем Православна церква України та її парафіяни відзначать День Миколи Чудотворця.