14 лип. 2023

Увага! Увага! Штормове попередження!

14 липня 2023 року - На Харківщині оголосили штормове попередження!!!
11 лип. 2023

Всесвітній день шоколаду

11 липня 2023 року ми відзначаємо дуже красиве і солодке свято – Всесвітній день шоколаду. Ніжні, танучі у роті ласощі любить більшість з нас. Вони не тільки радують смаком, але і підвищують настрій. Тому не відмовляйте собі в десерті або напої.
8 лип. 2023

День родини

Щиро вітаємо усіх із Днем родини! Нехай підтримка найрідніших допомагає нам впоратися із будь-якими труднощами! Нехай у ваших сім’ях панує любов і злагода, а в рідній Україні – мир і спокій! Сімейного затишку, міцної родини та щирої любові!
28 черв. 2023

День Конституції України!

День Конституції України — свято, яке відображає визначний момент в історії нашої країни. Саме 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію — документ, що став першою основою для самостійної та незалежної української держави. Це був величезний крок вперед, який закріпив правові основи незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Цей день символізує нашу національну гордість та сильне прагнення до правової держави, демократії та справедливості.
18 черв. 2023

День батька!

18 червня 2023 року в Україні святкують - День батька!!!
9 черв. 2023

Вітаємо з Днем друзів!

Дякуємо, що ви є!!!
6 черв. 2023

Права людини!!!

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
4 черв. 2023

Трійця!

Сьогодні одне з найбільших свят - Трійця!
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року
1 черв. 2023

1 червня - Міжнародний День Захисту дітей!

У КЗ «ДНЗ № 122» до Дня захисту дітей проведено онлайн розвагу. Діти дізналися, що міжнародне свято має свій прапор та довідалися про традиції цього дня у різних країнах світу, отримали знання про права дітей! А також звичайно грали, співали і танцювали.