Освітній процес

Кожна людина має велике щастя народитися генієм і бути дитиною, але далеко не кожній дитині випадає можливість виявити зрілу мудрість. досягнувши старості. Люди завжди мріяли про довголіття, але досі не завжди усвідомлюють, що секркт щасливої старості значною мірою залежить саме від перших років їхнього життя.

Освітній процес у закладі  дошкільної освіти відбувається за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина". Назва програми обумовлена тим, що саме у дошкільному віці виникає перший схематичний обрис цілісного дитячого світогляду, образ світу та себе в ньому. Дитина не може жити у безладі, вона намагається пізнати навколишній світ та свої зв'язки з ним, упорядкувати, пояснити, наповнити змістом здобуту інформацію. Дитина прагне дізнатися для чого на Землі живуть люди; познайомитися з умовами життя та його законами - природними. предметними, соціальними.