Рік народження нашого садка -1953

У 1953 році будівля по вулиці Ганни 25/27 була відновелена після Великої Вітчизняної війни, де і був відкрит дитячий садок, який очолила перша завідувач Клавдія Іванівна Крешневська.  Вже більше 70  років  гомін дитячих голосів не залишає територію дитячого закладу.

Усе тут для розвитку особистості дитини.  Дружною родиною жили та живуть діти,  батьки та колектив дитячого садка.

Частими гостями дитячого закладу були інститут удосконалення вчителів.   Також його відвідала головний редатор журнала "Дошкільне виховання" Журбицька Г.О. з членами редколегії; представники Академії педагогічних наук,   Інститута психології та педагогіки.

20 років (з 1982 року по 2002 рік) дошкільним закладом  завідувала -
                                                                     Постольна Ніна Сократівна