Розклад організованої діяльності
Рік життя
| Кількість занять в день | Тривалість |
перша молодша | 2 | 10 хвилин |
друга молодша (від 3 до 4 років) | 2-3 | 15 хвилин |
середня (від 4 до 5 років) | 2-3 | 20 хвилин |
старша (від 5 до 6 (7) років) | 3 впродовж 1 – 1,5 години щодня | 25 хвилин |
Гранично допустиме навчальне навантаження протягом тижня
на 2023/2024 навчальний рік
Орієнтовні види діяльності за освітніми лініями | Орієнтовна кількість занять на тиждень за віковими групами | |||
перша молодша | друга молодша | середня | старша | |
Ознайомлення із соціумом | 1
| 2 | 2 | 3 |
Ознайомлення з природним довкіллям | 1
| 1 | 1 | 2 |
Художньо-продуктивна діяльність (музична, образотворча, театральна тощо) | 4 | 4 | 5 | 5 |
Сенсорний розвиток | 2 | - | - | - |
Логіко-математичний розвиток | -
| 1 | 1 | 2 |
Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування | 2
| 3 | 3 | 3 |
Здоров’я та фізичний розвиток* | 2
| 3 | 3 | 3 |
Загальна кількість занять на тиждень | 10 | 11 | 12 | 15 |
* Години, передбаченя для фізкультурних занять, не враховуються під час визначення гранично допустимого навчального навантаження на дітей.
Розклад занять
Розклад занять групи №1 на 2023/2024 н.р.
(ясла, 3 – й рік життя)
Групові форми роботи
| Години доби |
Понеділок |
|
Сенсорний розвиток Здоров’я та фізичний розвиток | 9:00-9:10 9:20-9:30
|
Вівторок |
|
Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування Художньо-продуктивна діяльність (музичне) | 9:00-9:10 9:20-9:30
|
Середа |
|
Сенсорний розвиток + Художня діяльність(ліплення) Здоров’я та фізичний розвиток | 9:00-9:10 9:20-9:30 |
Четвер |
|
Ознайомлення з природою + Ознайомлення з соціумом Художньо-продуктивна діяльність (музичне) | 9:00-9:10 9:20-9:30 |
П’ятниця |
|
Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування Художньо-продуктивна діяльність (малювання) | 9:00-9:10 9:20-9:30 |
Розклад занять групи №4 на 2023/2024 н.р.
(молодша, 4– й рік життя)
Групові форми роботи
| Години доби |
Понеділок |
|
1. Здоров’я та фізичний розвиток 2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування
| 09:10-09:25 09:35-09:50
|
Вівторок |
|
1 Художньо-продуктивна діяльність (музичне) 2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 3. Ознайомлення з соціумом
| 09:10-09:25 09:35-09:50 10.15-10.40
|
Середа |
|
1. Здоров’я та фізичний розвиток 2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 3. Логіко-математичний розвиток
| 09:05-09:25 09:35-09:50 16:15-16:30
|
Четвер |
|
1. Художньо-продуктивна діяльність (музичне) 2. Ознайомлення з природним довкіллям 2. Ознайомлення з соціумом
| 09:10-09:25 09:40-10:00 16:15-16:30
|
П’ятниця |
|
1. Здоров’я та фізичний розвиток 2. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) 3. Художня література
| 09:05-09:25 09:40-10:00 16:15-16:30
|
Розклад занять групи №3 на 2023/2024 н.р.
(середня, 5– й рік життя)
Групові форми роботи
| Години доби |
Понеділок |
|
1. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)Театральний
| 09:05-09:25 09:40-10:00 16:10-16:30
|
Вівторок |
|
1. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування/Художня література 2. Художньо-продуктивна діяльність (музичне) 3. Ознайомлення з соціумом
| 09:05-09:25 09:40-10:00 16:10-16:30
|
Середа |
|
1. Логіко-математичний розвиток 2. Здоров’я та фізичний розвиток 3. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування
| 09:05-09:25 09:40-10:00 16:10-16:30
|
Четвер |
|
1. Розвиток мовлення (елементи грамоти) 2. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)
| 09:05-09:25 09:40-10:00
|
П’ятниця |
|
1. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 3. Ознайомлення з соціумом
| 09:05-09:25 09:40-10:00 16:10-16:30
|
Розклад занять групи №2 на 2023/2024 н.р.
(старша, 6– й рік життя)
Групові форми роботи
| Години доби |
Понеділок |
|
1. Ознайомлення з соціумом 2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 3. Здоров'я та фізичний розвиток ІІ п.дня 4. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)
| 09:0-09:25 09:35-10:00 10.15.-10.40
16:10-16:35
|
Вівторок |
|
1. Ознайомлення з природою 2. Логіко-математичний розвиток 3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)
| 09:00-09:25 09:35-10:00 10.15-10.40
|
Середа |
|
1.Ознайомлення з соціумом 2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 3. Здоров'я та фізичний розвиток ІІ п.дня 4. Художньо-продуктивна діяльнісьть (ліплення/аплікація) |
09:00-09:25 09:35-10:00 10.15-10.40
16:10-16:30 |
Четвер |
|
1. Ознайомлення з природою 2.Логіко-математичний розвиток 3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне) ІІ п.дня Художньо-продуктивна діяльність (малювання)
| 09:00-09:25 9.35 - 10.00 10:15-10.40 16.10-16.35
|
П’ятниця |
|
1. Ознайомлення з соціумом 2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 3. Здоров’я та фізичний розвиток
| 09:00-09:25 09:35-10:00 10.15-10.40
|