Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Громадська організація Ла Страда - Україна!

Розклад організованої діяльності

         Гранично допустиме освітньо-виховне навантаження на дітей протягом дня

 

                                                                      Рік життя                                                                                      

Кількість занять в  день

Тривалість

перша молодша
(від 2 до 3 років)

2

10 хвилин

друга молодша
(від 3 до 4 років)

2-3

15 хвилин

середня
(від 4 до 5 років)

2-3

20 хвилин

старша
(від 5 до 6 (7) років)

 3

впродовж 1 – 1,5 години  щодня

25 хвилин

 

Гранично допустиме навчальне навантаження протягом тижня

 на 2020/2021  навчальний рік

 

     

Орієнтовні види діяльності за освітніми лініями

Орієнтовна кількість занять на тиждень за віковими групами

перша молодша
(від 2 до 3 років)

друга молодша
(від 3 до 4 років)

середня
(від 4 до 5 років)

старша
(від 5 до 6 (7) років)

Ознайомлення із соціумом

1

 

2

2

3

Ознайомлення з природним довкіллям

1

 

1

1

2

Художньо-продуктивна діяльність (музична, образотворча, театральна тощо)

4

4

5

5

Сенсорний розвиток

2

-

-

-

Логіко-математичний розвиток

-

 

1

1

2

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2

 

3

3

3

Здоров’я та фізичний розвиток*

2

 

3

3

3

Загальна кількість занять на тиждень

10

11

12

15

                    

*  Години, передбаченя для фізкультурних занять, не враховуються під час визначення гранично допустимого навчального навантаження на дітей. 

 

Розклад занять 

Розклад занять групи №2 на 2020/2021 н.р.

(ясла, 3 – й рік життя)

 

Групові форми роботи

Години доби

Понеділок

 

Сенсорний розвиток

Здоров’я та фізичний розвиток

 

9:00-9:10

9:20-9:30

Вівторок

 

Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування

Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

 

9:00-9:10

9:20-9:30

Середа

 

Сенсорний розвиток + Художня діяльність(ліплення)

Здоров’я та фізичний розвиток

 

9:00-9:10

9:20-9:30

Четвер

 

Ознайомлення з природою + Ознайомлення з соціумом

Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

 

9:00-9:10

9:20-9:30

П’ятниця

 

Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

 

9:00-9:10

9:20-9:30

 

Розклад занять групи №1  на 2020/2021 н.р.

(молодший  4– й рік життя)

 

Групові форми роботи

Години доби

Понеділок

 

1. Здоров’я та фізичний розвиток

2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого    спілкування

 

09:10-09:25

09:35-09:50

 

Вівторок

 

1 Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

3. Ознайомлення з соціумом

 

09:10-09:25

09:35-09:50

 

10.15-10.40

Середа

 

1. Здоров’я та фізичний розвиток

2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого    спілкування

3. Логіко-математичний розвиток

 

09:05-09:25

09:35-09:50

 

16:15-16:30

Четвер

 

1. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

2. Ознайомлення з природним довкіллям

2. Ознайомлення з соціумом

 

09:10-09:25

09:40-10:00

    16:15-16:30

П’ятниця

 

1. Здоров’я та фізичний розвиток

2. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація)

3. Художня література

 

09:05-09:25

09:40-10:00

16:15-16:30

Розклад занять групи №4 на 2020/2021 н.р.

(молодша, 5– й рік життя)

 

Групові форми роботи

Години доби

Понеділок

 

1. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)Театральний

 

09:05-09:25

09:40-10:00

16:10-16:30

Вівторок

 

1. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого    спілкування/Художня література

2. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

3. Ознайомлення з соціумом

 

09:05-09:25

09:40-10:00

    16:10-16:30

Середа

 

1. Логіко-математичний розвиток

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого    спілкування

 

09:05-09:25

09:40-10:00

16:10-16:30

Четвер

 

1. Розвиток мовлення (елементи грамоти)

2. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

 

09:05-09:25

09:40-10:00

 

П’ятниця

 

1. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація)

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Ознайомлення з соціумом

 

09:05-09:25

09:40-10:00

16:10-16:30

 

Розклад занять групи №3 на 2020/2021 н.р.

(старша, 6– й рік життя)

 

Групові форми роботи

Години доби

Понеділок

 

1. Ознайомлення з соціумом

2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування

3. Здоров'я та фізичний розвиток

ІІ п.дня

4. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

 

09:0-09:25

09:35-10:00

10.15.-10.40

 

16:10-16:35

Вівторок

 

1. Ознайомлення з природою

2. Логіко-математичний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

 

 

09:00-09:25

09:35-10:00

     10.15-10.40           

 

 

Середа

 

 

1.Ознайомлення з соціумом 

2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого    спілкування

3. Здоров'я та фізичний розвиток

ІІ п.дня

4. Художньо-продуктивна діяльнісьть (ліплення/аплікація)

 

09:00-09:25

09:35-10:00

10.15-10.40

 

16:10-16:30

Четвер

 

1. Ознайомлення з природою

2.Логіко-математичний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне)

ІІ п.дня Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

 

09:00-09:25

9.35 - 10.00

10:15-10.40

16.10-16.35

 

П’ятниця

 

1. Ознайомлення з соціумом

2. Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

09:00-09:25

09:35-10:00

10.15-10.40