Педагогічний колектив

Очолює  ЗДО   завідувач Колодочка Лариса Борисівна, вища освіта, стаж роботи 30  років.

з вищою освітою - 5,
з неповна вища -   4,
спеціалістів з вищою категорією -1,
спеціалістів з другою  категорією - 1,
спеціалістів – 7,
Колодочка Лариса Борисівна - завідувач
Колодочка Лариса Борисівна - вихователь
Томах Ніна Петрівна - вихователь
Однойко Ольга Сепргіївна - вихователь
Борисова Марія Олександрівна  - вихователь
Остряніна Лариса Олександрівна  - вихователь
Кріпак Юлія Володимирівна - вихователь

Педагогічний колектив працює над проблемою гуманітарно-естетичного виховання, розвитком творчих здібностей дітей.   З  раннього віку   ведеться оздоровлення       дітей        за  методикою Н.М.Єфименко;  За     допомогою   сюжетно-рольових   ігор    діти  вчаться рахувати,  розмовляти українською, російською, складати казки, знайомляться з історією  рідного краю, звичаями та обрядами. Вихователі продовжують працювати    над   втіленням реалізації проблеми загартування та оздоровлення дітей,   знайомлять    малят    з основами валеології. Педагогічна  майстерність вихователів  забезпечується умінням   побачити   в  кожному вихованцеві  неповторну індивідуальність,  яскраву особистість, яка живе і розвивається  за своїми внутрішніми законами.

У ЗДО працюють гурток "Музично-оздоровчі намистинки та мандрівки".