Наші педагоги

НАШІ ПЕДАГОГИ

КОЛОДОЧКА ЛАРИСА БОРИСІВНА - завідувач закладу дошкільної освіти.
Педагогічний стаж роботи 31 років. Має повну вищу освіту. Закінчила Харківський державний  педагогічний університет ім.Г.С. Сковороди  за спеціальністю "Дошкільне виховання". Вихователь вищої категорії, має педагогоічне звання "Вихователь -методист", магістр,  УІПА, "Управління закладами освіти"

ТКАЧЕНКО ГАННА ВАСИЛІВНА- вихователь закладу дошкільної освіти.
                       Педагогічний стаж роботи 30 років. Має середню спеціальну освіту. Закінчила Харківське педагогічне училище                            за спеціальністю "Дошкільне виховання". Спеціаліст.

ЮДІНА ОКСАНА ОЛЕКСІЇВНА  - музичний керівник закладу дошкільної освіти.
                              Педагогічний стаж 22 роки. Ма середню  спеціальну освіту. Закінчила Харківське  педагогічне училище                                    за спеціальністю   "Музичне  виховання". Спеціаліст.

КРІПАК ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІНВНА - вихователь закладу дошкільної освіти.
Педагогічний стаж робти 9 років. Має  повну вищу освіту.   Харківська гуманітарно-педагогічна академія,
спеціальність "Дошкільне виховання". Спеціаліст, студент УІПА.

ОДНОЙКО  ОЛЬГА СЕРГІЇВНА - вихователь закладу дошкільної олсвіти.                                                                                                                        Педагогічний стаж роботи 3,5 роки. Має ступінь вищої  освіт, магістр.                                                                 Харківська гуманітарно-педагогічна академія,  спеціальність "Дошкільне виховання".

Українська інженерно-педагогічна академія, спеціальність "Управління закладами освіти"

ТОМАХ НІНА ПЕТРІВНА - вихователь  закладу дошкільної освіти.

Педагогічний стаж роботи 30 років. Має середню спеціальну освіту. Луцьке педагогічне училище,

спеціальність "Дошкільне виховання". Спеціаліст.

БОРИСОВА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА - вихователь закладу дошкільної освіти.

Педагогчний стаж роботи  1,1 міс.. Харківська гуманітарно-педагогячна академія,

спеціальність "Соціальний педагог". Спеціаліст.

ОСТРЯНІНА ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА - вихователь заладу дошкільної освіти.

Педагоічний стаж роботи 28 років. Мелітопольський педагогічний інститут.

спеціальність "Концертмейстер". Спецаліст.

ПОЖДАЙ АЛЬОНА ІГОРІВНА -  вихователь заладу дошкільної освіти.

Педагогічний стаж робти тільки розпочато. Студент 4 курсу,   Харківська гуманітарно-педагогічна академія,
спеціальність "Дошкільне виховання". Логопед.

ЛИПСЬКА АННА ВІТАЛІЇВНА -  вихователь заладу дошкільної освіти.

Педагоічний стаж роботи 7 років. Глухівський педагогічний університет ім. О Довженка.

спеціальність "Дошкільне виховання". Бакалавр.