Акція «Дякуємо захисникам!»

30 трав. 2022
Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує долучитися до акції «Дякуємо захисникам!».

Дорогі діти!

Незабаром ваше свято, яке відзначають у багатьох країнах світу, – Міжнародний день захисту дітей.

Для нас, дорослих, надзвичайно важливо, щоб ви завжди були у безпеці. Саме бійцям української армії, які нині боронять нашу землю від ворога, ми завдячуємо за відданість країні, мужність, незламність і героїзм.

Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує долучитися до акції  «Дякуємо захисникам!».

З 1 червня чекаємо від вас SMS-повідомлення зі словами подяки та побажаннями воїнам ЗСУ, від яких залежить наш мир і спокій. Висловімо усім нашим захисникам упевненість у тому, що ми безмежно вдячні за їхній щоденний подвиг заради Перемоги, миру в Україні й нашого майбутнього.

Напиши листа - подякуй захиснику!

Побажання та подяки надсилайте на вайбер чи телеграм +380979200528, або на електронну скриньку: [email protected]

Не забудьте вказати своє ім'я, вік, місто, країну перебування.

Усі ваші дописи ми передамо нашим воїнам і розмістимо на сайті бібліотеки та в соціальних мережах.