Дитячий малюнок "Мирне майбутнє Харкова"

9 серп. 2022
Департамент культури Харківської міської ради оголошує конкурс дитячого малюнку «Мирне майбутнє Харкова». Як повідомили у Департаменті культури, конкурс проводиться до Дня міста, який відзначатиметься 23 серпня.

«Нехай наші діти малюють лише мирне майбутнє рідного міста та втілюють на малюнках свої бажання та бачення, яким буде Харків дитячої мрії, як він відродиться, оживе та розквітне у мирний час», – пояснили тему конкурсу у Департаменті культури.

Роботи приймаються до 18 серпня, надсилайте сюди у чат або в особисті, а ми передамо далі!

Малюнки розмістять у соцмережах «Telegram» та «Instagram» на сторінках: @prostir_kh. Крім того, в «Instagram» можна буде проголосувати за малюнки, що сподобалося. На переможця в номінації «Глядачні симпатії» чекає особливий сюрприз.

Найкращі 23 малюнки продемонструють на екранах Харківського метрополітену напередодні Дня міста.