Всесвітній день котів

17 лют. 2023
17 лютого у Європі відзначається Всесвітній день котів, започаткований в Італії ще 25 років тому. Діти нашого закладу поділилися світлинами своїх улюбленців в рамках флешмобу «Щоб ми робили без котів?»

Коти і кішки - дивовижно добрі і граціозні, мудрі та ласкаві тварини, дуже довірливі і уважні не тільки до самих себе, але і до нас, намагаються бути нав’язливими тільки по-доброму, наполегливо поважають свободу. І крок їм на зустріч, дозволяє всім нам ще раз нагадати про те, що кожен з нас також може бути трішечки вільніший і розкутіший в своїй доброті, що ми цілком в силах допомогти тим, хто довірився нам, що життя може бути сповненим взаєморозуміння, затишку, краси і теплоти.