Міжнародний день логопеда

14 лист. 2022
Вітаємо усіх логопедів з професійним святом! Логопеди повертають дитині розкіш людського спілкування, дають їй можливість активно жити в суспільстві та нормально розвиватися.

Свято День логопеда - дефектолога відзначається в другій декаді листопада. На міжнародному рівні стало відзначатися в 2004 році. Заходи Дня спрямовані на поширення знань про проблеми мовленнєвих порушень, фахівцях і методах мовної корекції.

Професійне свято спеціалістів, які працюють із дітьми й дорослими з різними порушеннями мовлення.

У дитячих садках і школах логопеди – незамінні люди. Вони допомагають дітям долати труднощі, від яких залежить і освіта, і професійна кар’єра, і взаємовідносини з людьми, а міжнародний день логопеда – ще один привід нагадати світу про красу рідної мови.