Сторінка музкерівника

Музичний керівник
Юдіна Оксана Олексіївна, спеціаліст, педагогічний стаж роботи 22 років.

Музика має великий вплив на формування свідомості дитини, її духовного світу, сприймання навколишнього.

У дитини одним із перших формується слуховий аналізатор, тож музика найраніше серед усіх видів мистецтв стає доступною для сприйняття дитини.

Усі батьки хочуть угледіти у своїй дитині хоча б маленький паросток майбутньої талановитої особистості. Крім того, усі хочуть бачити свою дитину доброю, чуйною, такою, що розуміє і цінує красу навколишнього світу. Ці чудові людські риси можна виховати за допомогою музики та мистецтва. То ж радимо батькам не втрачати дорогоцінного  часу і почати сіяти зернини творчості у своїх дітях уже з раннього віку. З музикою  робити це-суцільне задоволення!

Як стверджував Василь Сухомлинський: «Музичне виховання-це не виховання музиканта, а, передусім, виховання людини»