7 лип. 2022

День Івана Купала

Івана Купала – це традиційне старослов'янське свято, яке пройшло крізь віка і дуже полюбилося українцям. Вважається, що ніч на Івана Купала має чарівні властивості, в цей час нечисть виходить до живих і гуляє поміж них. З цим і пов'язана традиція палити багаття як захист від нечитої сили та символ світла, сонця.
5 лип. 2022

Роботи з благоустрою території

У закладі дошкільної освіти 122, не дивлячись на складні умови воєнного часу, проводяться ремонтні роботи приміщень для оновлення освітньо-виховного поцесу, роботи з благоустрою території, щоб як тільки буде змога, наші малята та працівники змогли повернутися до рідного та затишного садочка..
28 черв. 2022

Діти - це наше майбутнє

Щороку з першого червня починається оздоровчий період в усіх закладах освіти: садочках, школах, літніх таборах! Але цього року, наші діти у нашій країні оздоровлюватися не можуть, іх ховають від вибухів, від обстрілів, дорослі оберігають малюків! А ми живемо спогадами про найкраще, що в нас є - це наші дошкільнята! Дай Бог, щоб у вас все було і спогади, і майбутнє!!! "РУКАВИЧКА" ЧЕКАЄ ЗУСРІЧІ З ВАМИ!
18 черв. 2022

Привітання з Днем Батька!!!

Щирі привітання з Днем батька.
6 черв. 2022

Фотоконкурс "Мій батько - найкращий"

Харківський міський центр дозвілля молоді оголосив про проведення фотоконкурсу до Дня батька, що відзначається 19 червня.
1 черв. 2022

Привітання з Днем Захисту дітей!!!

Вихованці дитячого садка вітають всіх с Днем захисту дітей.
1 черв. 2022

Привітання Ігора Терехова.

Привітання Ігора Терехова з Днем захисту дітей!!!
31 трав. 2022

Привітання випускникам групи «Вишенька»!

Дорогі наші випускники, діти групи "Вишенька"! Перша ступінь маленького чоловічка вже пройдена! З цим ми вітаємо усіх вас та батьків!
30 трав. 2022

Акція «Дякуємо захисникам!»

Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує долучитися до акції «Дякуємо захисникам!».
22 трав. 2022

Продовження воєнного стану!!!

Верховна Рада затвердила указ президента Володимира Зеленського про продовження дії в Україні воєнного стану на 90 діб – до 23 серпня.